Isiklikust tarvidusest säästlikuma ning samal ajal efektiivsema valgustuse järele puidutöötlemisettevõttesse kasvas välja kaubamärk LEDVAL. Tegeleme LED-valgustite maaletoomisega juba 2013. aastast.

0
LED-valgustit müüdud
0
+
Rahulolevat klienti
0
aastat
LED-valgustite müüki

Meie lugu algab ettevõtte Puider soovist ja vajadusest vahetada välja olemasolevad valgustid kaasaegsemate ja efektiivsemate vastu. Esimene partii LED-valgusteid sai tellitud just selle eesmärgiga, et need oma puidutöötlemise ja mööblikarkasside valmistamise töökodadesse üles panna. Tulemus oli rohkem kui üllatav – LED-valgustid pakuvad kvaliteetsemat ja paremat valgustust, puhtamat ja selgemat valgust, kestavad kauem ja samal ajal kulutavad vähem elektrienergiat. Kuna hea hinna ja kvaliteedi suhtega LED-tööstusvalgustite valik meie kaubanduses oli tol hetkel küllaltki kesine, otsustasime alustada selle tühimiku täitmisega.

Nüüdseks on meie tootevalikus erinevaid LED-valgusteid alustades tänavavalgustitega ning lõpetades mitmesuguste tööstusvalgustitega. Samuti on meid toetamas mitmed head kliendid ning õnnestunud projektid, millega saab tutvuda tehtud tööde lehel.  Teame, mida meie koostööpartnerid meile pakuvad, sest oleme tooted omal nahal järgi proovinud. Jätkame sellist proovimist iga uue tootega, et tagada kvaliteetne tootevalik.

Kliendid ja koostööpartnerid